Ara
Kategoriler
  Menu Close

  Ödeme ve Teslimat

  ÖDEME

   

  Ödeme işlemi yalnızca kredi kartı/kredi kartı niteliği taşıyan sanal kart ile gerçekleştirilir. Satış bedeli, peşin veya kiralama bedelini taksitlendirerek ödemeyi seçmeniz durumunda taksitli olarak kredi kartınızdan tahsil edilir.

   

  Kiralaal, taksit sayısının belirlenmesinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir. Anlaşmalı Bankalara ait kredi kartları ile yapılan alışverişlerde vadeli kampanyalar uygulanmakta fakat kredi kartları ile ilgili yapılan alışverişlerde uygulanan vade koşulları, faiz oranı ve diğer ödeme koşulları kredi kartlarına göre değişkenlik göstermektedir. 

   

  SEVKİYAT/TESLİMAT PROSEDÜRÜ

   

  Sipariş onayı mailini gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz Kargo/Kurye Şirketine uygun paketleme yapılarak verilir.

  Ürün/ürünler anlaşmalı Kargo/Kurye şirketi ile Alıcının adresine sipariş formunda belirtilen tarihe kadar teslim edilecektir.

  Ürün/Ürünler, yalnızca size veya belirttiğiniz adresteki kişiye ve Kiralaal’a bildirdiğiniz cep telefonu numarasına gönderilecek SMS kodunun kargo görevlisine bildirilmesi üzerine teslim edilecektir. Kargo görevlisi, Ürün/Ürünleri teslim etmeden önceden kimlik görmek isteyebilir.

  Zarar görmüş paket durumunda; Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı vardır. Paket alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda [[email protected]] adresi üzerinden Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.